30.04 - 03.05.2018ж. А.Иманов атындағы Амангелді мемориалдық мұражайы қызметкерлері 1-мамыр Қазақстан халықтарының бірлігі күніне ұйымдастырылған аудан орталығындағы шеруге мұражай қызметкерлері қатынасты.

Сонымен қатар мереке күні мұражайға келушілердің назарына «Бір шаңырақ астында» тақырыбында көрме ұсынылды. Көрмеге Амангелді ауданында тұратын 22 ұлт өкілдерінің фото-суреттері мен әр жылдардағы Амангелді ауданындағы 1 мамыр мерекесінің мерекелеу сәтіндегі іс-шаралардан естелік фото-суреттер қойылды.

30.04-03.05.2018г. Амангельдинский мемориальный музей имени А.Иманова В ходе празднования в честь 1 мая – Дня Единства народа Казахстана 1 мая сотрудники музея приняли участие на праздничном параде а так же организовал фотовыставку «Бір шаңырақ астында». На выстывке выстывлены фото представители 22 национальности котором живущие Амангельдинского района а также памятное фотография в момент празднования праздника.